Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  jpscanes's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
2
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
great
3
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
cute guys
6
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004,  Unrated)
7
Music and Lyrics 2007,  PG-13)
Music and Lyrics
I love Hugh Grant
8
Castle in the Sky 1989,  PG)
9
Eragon 2006,  PG)
10
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004,  Unrated)
11
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003,  Unrated)
12
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time) 2001,  Unrated)
13
TMNT 2007,  PG)
14
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004,  Unrated)
15
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
funny
16
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
17
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
alright
18
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
19
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets
good
20
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
21
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
22
The Princess Bride 1987,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments