My Favorite Movies
| jp2061's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 2 |
Vanilla Sky 2001, R) |
|
| 3 |
Star Trek 2009, PG-13) |
|
| 4 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999, PG) |
|
| 5 |
A.I. Artificial Intelligence 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Aliens 1986, R) |
|
| 7 |
Transformers: Revenge of the Fallen 2009, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 9 |
eXistenZ 1999, R) |
|
| 10 |
Avatar 2009, PG-13) |










