My Favorite Movies


  1. jozgurl
  2. Akosita

electra

  jozgurl's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
2
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
i like
3
The Lord of the Rings 1978,  PG)
4
Electra 1962,  Unrated)
5
Scary Movie 2000,  R)
6
Resident Evil 2002,  R)
Resident Evil
Shes a GREAT fighter
7
Resident Alien 1991,  Unrated)
8
Midnight in the Garden of Good and Evil 1997,  R)
9
See No Evil, Hear No Evil 1989,  R)
10
The Family That Preys 2008,  PG-13)
The Family That Preys
as long as it is a Tyler Perry Collection.. i'm up for it!!
11
Taken 2008,  PG-13)
Taken
Oh yeah!! now we talking!
12
I Can Do Bad All By Myself 2009,  PG-13)
13
Precious: Based on the Novel Push by Sapphire 2008,  R)
Precious: Based on the Novel Push by Sapphire
heard its reallyyy good!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments