My Favorite Movies
| JoZcri66l3's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 2 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 3 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 4 |
Kill Bill, Volume 2 2004, R) |
|
| 5 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 6 |
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003, R) |
|
| 7 |
The Terminator 1984, R) |
|
| 8 |
Terminator 2: Judgment Day 1991, R) |
|
| 9 |
Mortal Kombat 1995, PG-13) |
|
| 10 |
Mortal Kombat: Annihilation 1997, PG-13) |
|
| 11 |
Constantine 2005, R) |
|
| 12 |
The Number 23 2007, R) |












