Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  joypretty31's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
2
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
3
50 First Dates 2004,  PG-13)
4
Braveheart 1995,  R)
5
The Matrix 1999,  R)
6
Spider-Man 2002,  PG-13)
7
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
8
Gladiator 2000,  R)
9
A Walk to Remember 2002,  PG)
10
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
11
Finding Nemo 2003,  G)
12
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
13
Mean Girls 2004,  PG-13)
14
War of the Worlds 2005,  PG-13)
15
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
16
White Chicks 2004,  PG-13)
17
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
18
Shrek 2 2004,  PG)
19
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
20
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments