My Favorite Movies
| JoshSquash's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Grindhouse 2007, R) |
|
| 2 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |
|
| 3 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007, PG) |
|
| 4 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 6 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 7 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Underworld 2003, R) |
|
| 9 |
Dawn of the Dead 2004, R) |
|
| 10 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 11 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |
|
| 12 |
The Evil Dead 1981, R) |












