My Favorite Movies
| joshfrench02's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 2 |
Sin City 2005, R) |
|
| 3 |
Saw 2004, R) |
|
| 4 |
American History X 1998, R) |
|
| 5 |
Saw III 2006, R) |
|
| 6 |
Seven (Se7en) 1995, R) |
|
| 7 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 8 |
The Texas Chainsaw Massacre 2003, R) |
|
| 9 |
Miracle 2004, PG) |
|
| 10 |
Saw II 2005, R) |










