My Favorite Movies
| joshcats's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Joy Ride 2001, R) |
|
| 2 |
The Amityville Horror 2005, R) |
|
| 3 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 4 |
Into the Blue 2005, PG-13) |
|
| 5 |
The Invisible 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Across the Universe 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 8 |
Summer Catch 2001, PG-13) |
|
| 9 |
The Covenant 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Big Fish 2004, PG-13) |










