My Favorite Movies
| joseline163's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Bean 1997, PG-13) |
|
| 3 |
Like Mike 2002, PG) |
|
| 4 |
Roll Bounce 2005, PG-13) |
|
| 5 |
American Pie 1999, R) |
|
| 6 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 7 |
Sweet Potato Pie 2004, R) |
|
| 8 |
Dreamgirls 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Pink Panther 2006, PG) |
|
| 10 |
I'll Bury You Tomorrow 2002, Unrated) |
|
| 11 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Girls Just Want to Have Fun 1985, PG) |
|
| 13 |
The Cheetah Girls 2003, Unrated) |
|
| 14 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 15 |
The Incredibly True Adventures of Two Girls in Love 1995, R) |
|
| 16 |
Calendar Girls 2003, PG-13) |
















