My Favorite Movies
| jorrcrai's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Without A Paddle 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Anger Management 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 5 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 7 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 8 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 9 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 11 |
O Brother, Where Art Thou? 2000, PG-13) |











