My Favorite Movies
| jordana141's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Wild Child 2009, PG-13) |
|
| 2 |
Juno 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 4 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 5 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 7 |
Deck the Halls 2006, PG) |
|
| 8 |
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour 2008, G) |
|
| 9 |
College Road Trip 2008, G) |
|
| 10 |
Music and Lyrics 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 12 |
It's a Boy Girl Thing 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Toy Story 3 2010, G) |
|
| 14 |
Bratz: The Movie 2007, PG) |
|
| 15 |
A Little Princess 1995, G) |
|
| 16 |
Sonny with a Chance 2009, Unrated) |
|
| 17 |
Cloudy With a Chance of Meatballs 2009, PG) |
|
| 18 |
Justin Bieber: Never Say Never 2011, G) |


















