My Favorite Movies
| joppygiraffe's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 4 |
New York Minute 2004, PG) |
|
| 5 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 6 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 7 |
Music and Lyrics 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 9 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 10 |
Never Been Kissed 1999, PG-13) |










