My Favorite Movies
| jonnyboy35's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Extreme Days 2001, PG) |
|
| 2 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 4 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 5 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 6 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 8 |
The Little Rascals 1994, PG) |
|
| 9 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 10 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 11 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 14 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 15 |
A Charlie Brown Thanksgiving 1973, Unrated) |
|
| 16 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 17 |
A Charlie Brown Christmas 1965, Unrated) |
|
| 18 |
A Charlie Brown Valentine 2002, G) |
|
| 19 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 20 |
King Kong 2005, PG-13) |




















