Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. jongmi2345
  2. nelia

Give list a short description

  jongmi2345's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
loves this movie
2
Gladiator 2000,  R)
3
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
4
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
i love this movie
5
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
E.T. The Extra-Terrestrial
want to see again
6
Troy 2004,  R)
7
Independence Day 1996,  PG-13)
8
Toy Story 1995,  G)
9
The Mummy 1999,  PG-13)
10
Live Free or Die Hard 2007,  PG-13)
11
Jurassic Park 1993,  PG-13)
12
The Lion King 1994,  G)
13
Home Alone 2: Lost in New York 1992,  PG)
14
King Kong 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments