My Favorite Movies
| JonasFan567's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Camp Rock 2008, G) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 4 |
National Treasure: Book of Secrets 2007, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Game Plan 2007, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 8 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 10 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 11 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 14 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 15 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 16 |
That's So Suite Life of Hannah Montana 2007, G) |
|
| 17 |
Sister Act 1992, PG) |

















