My Favorite Movies
| JoNaSbRoThErS's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 3 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Grease 1978, PG) |
|
| 5 |
Jump In! 2007, Unrated) |
|
| 6 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 7 |
Daddy Day Care 2003, PG) |
|
| 8 |
Life-Size 2000, G) |
|
| 9 |
Overboard 1987, PG) |
|
| 10 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 11 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 12 |
She's All That 1999, PG-13) |
|
| 13 |
She's the Man 2006, PG-13) |













