My Favorite Movies
| joker044's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 2 |
Back to the Future Part III 1990, PG) |
|
| 3 |
Back to the Future Part II 1989, PG) |
|
| 4 |
Dirty Harry 1971, R) |
|
| 5 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 6 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 7 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990, R) |
|
| 8 |
Die Hard 3: With a Vengeance 1995, R) |
|
| 9 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Hostage 2005, R) |
|
| 11 |
Batman 1989, PG-13) |
|
| 12 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 13 |
Magnum Force 1973, R) |
|
| 14 |
The Enforcer 1976, R) |
|
| 15 |
Sudden Impact 1983, R) |
|
| 16 |
The Dead Pool 1988, R) |
|
| 17 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 18 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 19 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |



















