My Favorite Movies
| jojoreyes007's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 9 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 10 |
Nanny McPhee 2006, PG) |
|
| 11 |
300 2007, R) |
|
| 12 |
Troy 2004, R) |
|
| 13 |
Disturbing Behavior 1998, R) |














leahgurly posted 16 months ago
hai ang ganda mo ah