My Favorite Movies
| jojop72's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 4 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 5 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 6 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 7 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 8 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 9 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 10 |
There's Something About Mary 1998, R) |










