My Favorite Movies
| jojop's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 3 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Wedding Date 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 7 |
Muriel's Wedding 1994, R) |
|
| 8 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 9 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 11 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 12 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 13 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 14 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 15 |
American Pie 1999, R) |















