My Favorite Movies
| jojo365's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Music and Lyrics 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Facing the Giants 2006, PG) |
|
| 4 |
THR3E 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Hannibal Rising 2007, R) |
|
| 6 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Covenant 2006, PG-13) |
|
| 8 |
The Black Dahlia 2006, R) |
|
| 9 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Friday Night Lights 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 12 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Pride and Prejudice 2003, PG) |
|
| 14 |
Epic Movie 2007, PG-13) |
|
| 15 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Blue Collar Comedy Tour: The Movie 2003, PG-13) |
|
| 18 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 19 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 20 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 21 |
Catch and Release 2007, PG-13) |
|
| 22 |
Catch Me If You Can 2002, PG-13) |
|
| 23 |
Summer Catch 2001, PG-13) |
|
| 24 |
Alpha Dog 2006, R) |
|
| 25 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 26 |
The Longest Yard 1974, R) |
|
| 27 |
The Astronaut Farmer 2007, PG) |
|
| 28 |
Zodiac 2007, R) |
|
| 29 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 30 |
High School Musical 2006, G) |






























