My Favorite Movies
Give list a short description
| joinolryt's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
300 2007, R) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
Con Air 1997, R) |
|
| 4 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 8 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 10 |
If Only 2004, PG-13) |
|
| 11 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 14 |
The Patriot 2000, R) |
|
| 15 |
Shanghai Knights 2003, PG-13) |
|
| 16 |
The Tuxedo 2002, PG-13) |
|
| 17 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 18 |
Stay Alive 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Runaway Jury 2003, PG-13) |
|
| 20 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 21 |
The Parent Trap 1998, PG) |
|
| 22 |
Tears of the Sun 2003, R) |
|
| 23 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 24 |
The Silence of the Lambs 1991, R) |
|
| 25 |
Equilibrium 2002, R) |
|
| 26 |
The Bucket List 2007, PG-13) |


























