My Favorite Movies
| johnste2005's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 3 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002, PG) |
|
| 4 |
X-Men Origins - Wolverine 2009, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 6 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 9 |
Saw II 2005, R) |
|
| 10 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Angels & Demons 2009, PG-13) |
|
| 12 |
The Day the Earth Stood Still 2008, PG-13) |
|
| 13 |
The Lovely Bones 2009, PG-13) |
|
| 14 |
Superstar 1999, PG-13) |
|
| 15 |
The Covenant 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Jarhead 2005, R) |
|
| 17 |
Bubble Boy 2001, PG-13) |
|
| 18 |
Because of Winn-Dixie 2005, PG) |


















