My Favorite Movies


  JohnnyNnny23's Rating My Rating
1
The Hills Have Eyes 2006,  R)
2
The Hills Have Eyes 2 2007,  R)
3
Hostel 2006,  R)
4
The Devil's Rejects 2005,  R)
5
House of Wax 2005,  R)
6
Saw III 2006,  R)
7
Saw II 2005,  R)
8
Saw 2004,  R)
9
The Number 23 2007,  R)
10
Liar Liar 1997,  PG-13)
11
The Cable Guy 1996,  PG-13)
12
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events 2004,  PG)
13
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
14
Man on the Moon 1999,  R)
15
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
16
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
17
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)
18
The Mask 1994,  PG-13)
19
Me, Myself & Irene 2000,  R)
20
The Truman Show 1998,  PG)
21
Dumb and Dumber 1997,  PG-13)
22
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
23
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
24
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
25
Batman 1989,  PG-13)
26
Batman Returns 1992,  PG-13)
27
Vincent 1982,  G)
28
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
29
The Texas Chainsaw Massacre 2003,  R)
30
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments