Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  johnnyman184's Rating My Rating
1
300 2007,  R)
2
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
very interesting.... a lot of action...
3
Derailed 2005,  R)
4
Babel 2006,  R)
5
Fever Pitch (The Perfect Catch) 2005,  PG-13)
6
Troy 2004,  R)
7
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007,  PG)
8
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
10
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
11
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
13
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
this really is the funniest....
14
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
15
Fantastic Four 2005,  PG-13)
16
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
17
My Super Ex-Girlfriend 2006,  PG-13)
18
Norbit 2007,  PG-13)
19
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
20
Charlie's Angels - Full Throttle 2003,  PG-13)
21
Scary Movie 2 2001,  R)
22
The Incredibles 2004,  PG)
23
Ned Kelly 2004,  R)
24
Alexander 2004,  R)
25
X-Men 2000,  PG-13)
26
xXx: State of the Union 2005,  R)
27
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
28
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
29
Freaky Friday 2003,  PG)
30
Taxi 2004,  PG-13)
31
The Passion of the Christ 2004,  R)
32
Charlie's Angels 2000,  PG-13)
33
Spider-Man 2002,  PG-13)
34
Spider-Man 2 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments