Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  joeshark3's Rating My Rating
1
Benny & Joon 1993,  PG)
Benny & Joon
My favorite movie of all time
2
Garden State 2004,  R)
3
Once Upon a Time in Mexico 2003,  R)
4
Fight Club 1999,  R)
5
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
6
The Departed 2006,  R)
7
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 2007,  R)
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
AMAZING
8
Fear and Loathing in Las Vegas 1998,  R)
9
The Big Lebowski 1998,  R)
10
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
11
The Patriot 2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments