My Favorite Movies
| joen1991's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Saw III 2006, R) |
|
| 3 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 5 |
Saw 2004, R) |
|
| 6 |
A Bug's Life 1998, G) |
|
| 7 |
Saw II 2005, R) |
|
| 8 |
Snow White and the Seven Dwarfs 1937, G) |
|
| 9 |
Chicago 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Pooh's Grand Adventure: The Search for Christopher Robin 1997, G) |
|
| 11 |
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987, R) |
|
| 12 |
A Nightmare on Elm Street 1984, R) |
|
| 13 |
Sleepover 2004, PG) |
|
| 14 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 15 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 16 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 17 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 18 |
Confetti 2005, R) |
|
| 19 |
Red Eye 2005, PG-13) |
|
| 20 |
Scary Movie 2000, R) |




















