Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  joehilpert's Rating My Rating
1
I, Robot 2004,  PG-13)
2
Top Gun 1986,  PG)
3
The Frighteners 1996,  R)
4
Godzilla Vs. Biollante 1989,  PG)
5
Godzilla Vs. Destroyah 1995,  Unrated)
6
Godzilla - Tokyo S.O.S. 2004,  PG)
7
Son of Godzilla 1967,  PG)
8
King Kong vs. Godzilla 1962,  PG)
9
Godzilla vs. Mothra (Mosura tai Gojira) 1964,  G)
10
Godzilla 1998,  PG-13)
11
Godzilla 2000 2000,  PG)
12
Godzilla vs. the Sea Monster 1966,  PG)
13
Godzilla Vs Gigan 1972 1977,  PG)
14
Godzilla Vs Mechagodzilla 1974 1974,  PG)
15
Godzilla Against Mechagodzilla (Gojira tai Mekagojira) 2002,  PG)
16
The Spongebob Squarepants Movie 2004,  PG)
17
Spongebob Squarepants - Fear of a Krabby Patty 2005,  Unrated)
18
Spongebob Squarepants - Spongebob Goes Prehistoric 2004,  Unrated)
19
SpongeBob Squarepants - Christmas 2003,  Unrated)
20
Spongebob Squarepants - Home Sweet Pineapple 2005,  Unrated)
21
SpongeBob SquarePants - Absorbing Favorites 2005,  Unrated)
22
Spongebob Squarepants - Spongeguard on Duty 2004,  Unrated)
23
Spongebob Squarepants - Sponge for Hire 2004,  Unrated)
24
Rocky V 1990,  PG-13)
25
Rocky 1976,  PG)
26
Rocky IV 1985,  PG)
27
Rocky Balboa 2006,  PG)
28
Rocky III 1982,  PG)
29
Rocky II 1979,  PG)
30
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
31
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
32
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
33
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
34
Star Wars: Clone Wars - Volume 1 2003,  G)
35
Star Wars: Clone Wars - Volume 2 2005,  G)
36
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
37
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
38
Star Wars: Holiday Special 1978,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments