My Favorite Movies


  1. joegar9
  2. Joey

Movies that moved me.

  joegar9's Rating My Rating
1
Lost Horizon 1973,  Unrated)
2
The Man Who Would Be King 1975,  PG)
3
The Sound of Music 1965,  G)
4
Finian's Rainbow 1968,  G)
5
Forrest Gump 1994,  PG-13)
6
Charly 1968,  PG)
7
The Godfather 1972,  R)
8
The Godfather, Part II 1974,  R)
9
The Godfather, Part III 1990,  R)
10
The Sicilian 1987,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments