My Favorite Movies
| JodyPody2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 4 |
Old School 2003, R) |
|
| 5 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 7 |
Beetlejuice 1988, PG) |
|
| 8 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 11 |
The Lost Boys 1987, R) |
|
| 12 |
Serenity 2005, PG-13) |












