My Favorite Movies


  jodikins87's Rating My Rating
1
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
2
Dumb and Dumber 1997,  PG-13)
3
Fantastic Four 2005,  PG-13)
4
Interview with the Vampire 1994,  R)
5
The Lost Boys 1987,  R)
6
The Crow 1994,  R)
The Crow
One of the best films of all time!!!
7
White Chicks 2004,  PG-13)
8
Little Nicky 2000,  PG-13)
9
Labyrinth 1986,  PG)
10
Old School 2003,  R)
11
The Mask 1994,  PG-13)
12
The Matrix 1999,  R)
13
Constantine 2005,  R)
14
Ghost Rider 2007,  PG-13)
15
Jay and Silent Bob Strike Back 2001,  R)
16
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments