My Favorite Movies
| jodietregidga's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Biggest Fan 2002, Unrated) |
|
| 2 |
Popstar 2005, PG) |
|
| 3 |
Beauty Shop 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Dude, Where's My Car? 2000, PG-13) |
|
| 5 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Break-Up 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 9 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Jump In! 2007, Unrated) |
|
| 11 |
Twitches 2005, Unrated) |
|
| 12 |
Last Holiday 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Love Wrecked 2005, PG) |
|
| 14 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 15 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Her Best Move 2006, G) |















