My Favorite Movies
| jodichin's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 3 |
Sleepover 2004, PG) |
|
| 4 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 5 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 6 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 8 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Maid in Manhattan 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Are We Done Yet? 2007, PG) |
|
| 12 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 13 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 14 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 15 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 16 |
The Cheetah Girls 2003, Unrated) |
|
| 17 |
The Cheetah Girls 2 2006, G) |

















