My Favorite Movies
| joaoprp's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 3 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 4 |
It's a Boy Girl Thing 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 6 |
Imagine Me & You 2005, R) |
|
| 7 |
Stardust 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 9 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Susie Q 1996, PG) |
|
| 11 |
Mamma Mia! 2008, PG-13) |
|
| 12 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 13 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 14 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 15 |
V for Vendetta 2006, R) |















