My Favorite Movies
| joaniev93's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pulse 2006, PG-13) |
|
| 2 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 3 |
Ultraviolet 2006, PG-13) |
|
| 4 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 5 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Elektra 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |











