My Favorite Movies
| jmaygut6939's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Sub Zero 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Batman: The Movie 1966, PG) |
|
| 3 |
Batman Beyond - The Movie 1999, Unrated) |
|
| 4 |
The Batman/Superman Movie 1998, PG) |
|
| 5 |
The Batman (An Evening with Batman and Robin) 1943, Unrated) |
|
| 6 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Batman 1989, PG-13) |
|
| 8 |
Batman: Mask Of The Phantasm 1993, PG) |
|
| 9 |
Batman Returns 1992, PG-13) |
|
| 10 |
Batman & Robin 1997, PG-13) |
|
| 11 |
Batman Forever 1995, PG-13) |
|
| 12 |
The Batman vs Dracula: The Animated Movie 2005, PG) |
|
| 13 |
Scooby Doo Meets Batman 2002, Unrated) |
|
| 14 |
Batman - Return to the Batcave 2003, Unrated) |
|
| 15 |
Batman - Mystery of the Batwoman 2003, PG) |
|
| 16 |
Batman & Mr. Freeze - SubZero 1998, Unrated) |
|
| 17 |
Batman Beyond - Return of the Joker 2000, PG-13) |
|
| 18 |
Batman: Dead End 2003, Unrated) |


















