Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  jlumbang's Rating My Rating
1
XXX 2002,  PG-13)
XXX
best action movie ever
2
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
3
The Matrix Reloaded 2003,  R)
4
Shall We Dance 2004,  PG-13)
5
Babel 2006,  R)
6
Shooter 2007,  R)
7
Closer 2004,  R)
8
The Aviator 2004,  PG-13)
9
American Beauty 1999,  R)
10
Ratatouille 2007,  G)
11
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
12
Fight Club 1999,  R)
13
The Illusionist 2006,  PG-13)
14
The Prestige 2006,  PG-13)
15
Rent 2005,  PG-13)
16
The Departed 2006,  R)
17
Training Day 2001,  R)
18
Phone Booth 2003,  R)
19
No Country for Old Men 2007,  R)
20
Back to the Future 1985,  PG)
21
Back to the Future Part II 1989,  PG)
22
Back to the Future Part III 1990,  PG)
Back to the Future Part III
interesting

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments