My Favorite Movies
Movies that I can watch more than 5 times in one day, 30 times in one week and 100 times in one month!
| JLoGirl10's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 2 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 3 |
In Her Shoes 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Dreamer: Inspired by a True Story 2005, PG) |
|
| 6 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 7 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 10 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Yours, Mine & Ours 2005, PG) |
|
| 12 |
American Pie 1999, R) |
|
| 13 |
A Cinderella Story 2004, PG) |













