My Favorite Movies
i like movies wt u gotta think bout. i love animated stuff n stuf tht a can relate to so many of em r set in places like skwls. i also like films wi blood and guts in em but dont like jumpy stuff.lol. kisses n hugs xxx
| jlo2005's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 4 |
About a Boy 2002, PG-13) |
|
| 5 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 6 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 7 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 8 |
American Pie 1999, R) |
|
| 9 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 10 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |










