My Favorite Movies
| jLaLiCiOuZ's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Sister Act 1992, PG) |
|
| 3 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 4 |
E.T. The Extra-Terrestrial 1982, PG) |
|
| 5 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 6 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 7 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 10 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 11 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Batman Forever 1995, PG-13) |
|
| 13 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Monsters, Inc. 2001, G) |
|
| 15 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 17 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 18 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 19 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 20 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 21 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 22 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 23 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 24 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 25 |
Grease 1978, PG) |

























