My Favorite Movies
| jkcookblond's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 2 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 3 |
White Oleander 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 5 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Charlie's Angels 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 10 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 11 |
Pride and Prejudice , Unrated) |
|
| 12 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 13 |
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004, R) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 15 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |















