My Favorite Movies


  jjrtp8385's Rating My Rating
1
Moses 1996,  Unrated)
2
The Notebook 2004,  PG-13)
3
A Walk to Remember 2002,  PG)
4
The Wedding Date 2005,  PG-13)
The Wedding Date
good movie,it's funny and it's about Love
5
The Ten Commandments 1956,  G)
The Ten Commandments
the Best you will want to see it again,I Love it.and you will to.
6
Radio 2003,  PG)
Radio
A Great film and it's a true movie u will love it.
7
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
if u like dancing watch the film
8
Step Up 2 the Streets 2008,  PG-13)
9
Black Jesus (Seduto alla sua destra) 1968,  Unrated)
10
Friday the 13th Part VII - The New Blood 1988,  R)
Friday the 13th Part VII - The New Blood
love it all
11
Friday the 13th 1980,  R)
12
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
13
The Day After 1983,  Unrated)
14
Halloween 1978,  R)
Halloween
love it
15
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) 1995,  R)
16
Jesus 2000,  Unrated)
Jesus
good movie
17
Halloween 4: The Return of Michael Myers 1988,  R)
Halloween 4: The Return of Michael Myers
good movie
18
Romeo Must Die 2000,  R)
Romeo Must Die
good movie
19
Resident Evil 2002,  R)
20
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
21
Resident Evil: Extinction 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments