My Favorite Movies
| jjjjcmb12005's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Requiem for a Dream 2000, R) |
|
| 2 |
Romeo + Juliet 1996, PG-13) |
|
| 3 |
Labyrinth 1986, PG) |
|
| 4 |
Four Brothers 2005, R) |
|
| 5 |
Legend 1986, PG) |
|
| 6 |
Running Scared 2005, R) |
|
| 7 |
Grandma's Boy 2006, R) |
|
| 8 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 9 |
Pan's Labyrinth 2006, R) |
|
| 10 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 11 |
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Alexander 2004, R) |
|
| 13 |
Unleashed (Danny the Dog) 2005, R) |
|
| 14 |
Natural Born Killers 1994, R) |
|
| 15 |
Flight of the Navigator 1986, PG) |
|
| 16 |
What Dreams May Come 1998, PG-13) |
|
| 17 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 18 |
Kill Bill, Volume 2 2004, R) |
|
| 19 |
The Five People You Meet in Heaven 2004, Unrated) |



















