My Favorite Movies
| jimbob310's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 3 |
Saw III 2006, R) |
|
| 4 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 5 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 6 |
Grease 1978, PG) |
|
| 7 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 8 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Alien 1979, R) |
|
| 10 |
Alien Resurrection 1997, R) |
|
| 11 |
Alien Nation 1988, R) |
|
| 12 |
Alien3 1992, R) |
|
| 13 |
Alien Adventure 1999, Unrated) |
|
| 14 |
My Stepmother Is an Alien 1988, PG-13) |














