My Favorite Movies


  jilliebum's Rating My Rating
1
Superbad 2007,  R)
2
The Ringer 2005,  PG-13)
3
Remember the Titans 2000,  PG)
4
The Covenant 2006,  PG-13)
5
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
Heath Ledger.. his name makes me tingle.
6
Moulin Rouge 1952,  Unrated)
7
Click 2006,  PG-13)
8
Bring It On 2000,  PG-13)
9
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
Bruce Almighty
If only i had those powers...
10
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
I quote Mean Girls religiously.
11
Forrest Gump 1994,  PG-13)
12
The Terminal 2004,  PG-13)
13
The Polar Express 2004,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments