My Favorite Movies
| jhuzrhel09's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 2 |
I Know Who Killed Me 2007, R) |
|
| 3 |
Friendly Fire 2006, Unrated) |
|
| 4 |
Herbie: Fully Loaded 2005, G) |
|
| 5 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 9 |
Seven Pounds 2008, PG-13) |
|
| 10 |
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005, PG-13) |
|
| 11 |
The Proposal 2009, PG-13) |
|
| 12 |
Just My Luck 2006, PG-13) |













jhuzrhel09 posted 2 years ago
be a movie lover