My Favorite Movies


  jhonmanlagit's Rating My Rating
1
Lord of War 2005,  R)
Lord of War
wow i like this movie show it now...
2
Bridge to Terabithia 2007,  PG)
Bridge to Terabithia
this is a fantasy movie and i like this bcuz they have good moral...
3
Bridge to Terabithia 1985,  Unrated)
Bridge to Terabithia
yeahh...Good Film this i ever seen...:)
4
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
what is the latest event...
5
Beatrix Potter Vol 2 2004,  Unrated)
6
Blade 1998,  R)
7
A Blade in the Dark 1983,  R)
8
Dark Ride 2006,  R)
9
Dark Arc 2005,  Unrated)
10
I Come in Peace (Dark Angel) 1990,  R)
11
Shot in the Dark 2002,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments