Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  jhdowg's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
2
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
4
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
6
Finding Nemo 2003,  G)
7
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
8
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
9
A Walk to Remember 2002,  PG)
10
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
11
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
12
School of Rock 2003,  PG-13)
13
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
14
Click 2006,  PG-13)
15
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
16
Casino Royale 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments