Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  jh827's Rating My Rating
1
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
2
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
Kill Bill: Volume 1
best movie ever
3
Casino 1995,  R)
4
Scarface 1983,  R)
5
Seven (Se7en) 1995,  R)
6
Dawn of the Dead 2004,  R)
7
From Dusk Till Dawn 1996,  R)
8
Sin City 2005,  R)
9
American Beauty 1999,  R)
10
Dogma 1999,  R)
11
The Texas Chainsaw Massacre 2 1986,  R)
12
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
13
Dawn of the Dead 1978,  R)
14
Red Dawn 1984,  PG-13)
15
Detroit Rock City 1999,  R)
16
Clerks 2001,  Unrated)
17
Clerks II 2006,  R)
18
The Exorcist 1973,  R)
19
Me, Myself & Irene 2000,  R)
20
You, Me and Dupree 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments