My Favorite Movies
| jga330's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 3 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 4 |
S.W.A.T. 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Sweet November 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Lara Croft - Tomb Raider 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Underworld 2003, R) |
|
| 10 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 11 |
The Peacemaker 1997, R) |











